Domov >> História >> 10.ročník >> Víťazné práce

1.miesto - Elishabeth Kozárová

Elishabeth Kozárová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok - úžitkový alebo dekoratívny predmet
Motýľ z krajiny drôtu
8 ročník
ZŠ s MŠ Hrušov 497, Hrušov

1.miesto - Nikola Balent - Nováková

Nikola Balent - Nováková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok - úžitkový alebo dekoratívny predmet
Šperk - Tiffany
3. a 4. ročník
ZUŠ Štefánikova 20, Michalovce

1.miesto - Jozef Lehotský

Jozef Lehotský súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového alebo dekoratívneho predmetu
Návrh na nádobu(na cerúzky)
8 ročník
ZŠ Krčméryho 2, Nitra

1.miesto - Mária Matejovičová

Mária Matejovičová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového alebo dekoratívneho predmetu
Návrh
3. a 4. ročník
ZUŠ Chemikov 956/34, Nováky

1.miesto - Nikola Mojžišová

Nikola Mojžišová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového alebo dekoratívneho predmetu
Kolekcia šperkov mechaNIKA
9 ročník
ZŠ J.J. Turzu, Bernoláka 20, Detva

2.miesto - Michaela Fiasová

Michaela Fiasová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok - úžitkový alebo dekoratívny predmet
Detský obedový set s motívom koňa
3. a 4. ročník
ZUŠ Antona Cigera Hviezdoslavova 12, Kežmarok

2.miesto - Kristián Stanko

Kristián Stanko súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok - úžitkový alebo dekoratívny predmet
Kreslo (bytová dekorácia)
9 ročník
ZŠ J.G.Tajovského, Tajovského 7, Senec

2.miesto - Zuzana Oravcová

Zuzana Oravcová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok - úžitkový alebo dekoratívny predmet
Medený nádych straých hodiniek
8 ročník
ZŠ Školská 212, Huncovce

2.miesto - Vanessa Hrušková

Vanessa Hrušková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového alebo dekoratívneho predmetu
návrh na šálku
8 ročník
ZŠ Krčméryho 2, Nitra

2.miesto - Jakub Gerec

Jakub Gerec súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového alebo dekoratívneho predmetu
Ryba
3. a 4. ročník
ZUŠ - výt. odbor, Kováčska 43, Košice

e-mail: tuk@tuk.sk
© Copyright 2009 CENTRAL ART REGISTER s.r.o., Všetky práva vyhradené.