Domov >> Hlasovanie >> Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet“ Žiaci ZUŠ 


Hlasovanie bolo ukončené. Suma hlasov: 24673
* Poradie diel je náhodne zobrazované. Nesúvisí s počtom hlasov.

Nela Menyhartová

Nela  Menyhartová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Ochranca Morí
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom

Alex Horváth

Alex Horváth súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Futbalový Pohár
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola, Sídlisko SNP1000/30, Galanta

Aneta Fabšíková

Aneta Fabšíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Prívesok Slnečnica
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Súkromná základná umelecká škola BRIOSO, Slovenských Dobrovoľníkov 122/7, Žilina

Nela Arazimová

Nela Arazimová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Upyklácia – inšpirácia šaty FRIDA Kahlo
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29

Tamara Polevková

Tamara Polevková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
CROP TOP BUDÚCNOSTI
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Nitrianske Pravno Školská 1, Nitrianske Pravno

Sabína Eliášová

Sabína Eliášová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Čiary života
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom

Laura Šáleková

Laura Šáleková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Strom nádejí
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom

Nela Mandelová

Nela  Mandelová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Šperk, tiffany technika
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola, Štefániková 20, Michalovce, 071 01

Dorota Pniaková

 Dorota Pniaková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
„Čas to vidí“- hodiny
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Súkromná Základná umelecká škola Róberta Tatára, Okružná 2, Banská Bystrica 9740

Viktória Leščaková

Viktória Leščaková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Spona do vlasov Pávie pero
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
SZUŠ BRIOSO, Slovenských Dobrovoľníkov 122/7, Žilina

Hana Gregorová

Hana Gregorová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Pre krajčírku
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola, Dolná 25, Žarnovica

Veronika Kormančíková

Veronika Kormančíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
200. strom
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
SZUŠ Pierrot, Nám. A. Bernoláka 375/1, Námestovo

Hana Sofia Vargová

Hana Sofia Vargová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Jesenný Šperk
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola, Štefánikova 20, Michalovce

Kolektív autorov Kolektív autorov

Kolektív autorov Kolektív autorov súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Brožúrka/ Upcyklácia
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29

Vanda Znberská

Vanda  Znberská súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
PLAČULE
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Nitrianske Pravno Školská 1, Nitrianske Pravno

Tomáš Savka

Tomáš Savka súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Šidlo
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola, Štefánikova 20, Michalovce 071 01

Kvetoslava Bartová

Kvetoslava Bartová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Autorské šperky
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Ladislava Árvaya, Dolný val 12, Žilina

Paulína Úrichová

Paulína Úrichová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Misa na ovocie
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola, Dolná 25, Žarnovica

Vanesa Petrovičová

Vanesa  Petrovičová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Upcyklácia– inšpirácia šaty FRIDA Kahlo
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29

Hana Jagerská

Hana Jagerská súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
„Lekná času“- hodiny
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
SZUŠ Róberta Tatára Okružná 2, Banská Bystrica

Alina Balynets

Alina  Balynets súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Hotový výrobok, úžitkový, resp. dekoratívny predmet
Srdce oceánu
3. a 4.. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná umelecká škola Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom

e-mail: tuk@tuk.sk
© Copyright 2017 CENTRAL ART REGISTER s.r.o., Všetky práva vyhradené.