Domov >> Hlasovanie >> Fotografia “ 9. ročník


Hlasovanie bolo ukončené. Suma hlasov: 24673
* Poradie diel je náhodne zobrazované. Nesúvisí s počtom hlasov.

Roman Repta

Roman  Repta súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Striehnem na myšku 2
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Dr.Štefana Osuského, Dolné lúky 357, 906 13 Brezová pod Bradlom

Anna Čepková

Anna Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Večerná jazda
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Vanesa Klčová

Vanesa Klčová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
S nadhľadom
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Samuel Kolárik

Samuel Kolárik súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Brána do nebies
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Samuel Rigan

Samuel Rigan súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 12
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Maxim Teodor Valovič

Maxim Teodor Valovič súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 10
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Laura Ličková

Laura  Ličková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Blue lagoone
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Viktória Chrenková

Viktória Chrenková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pominutelnosť2
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Martinská 20, Žilina

Sophia Makásová

Sophia  Makásová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Zabudnutá
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Lívia Jelušová

Lívia Jelušová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Za oknom
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Martinská 20, Žilina

Timotej Obrtlík

Timotej  Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Rybyčka
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Titus Janek

Titus Janek súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Oblaky
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Kúpeľná 2, 080 01 Prešov

Matuš Jaroščiak

Matuš Jaroščiak súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Mak
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Martinská 20, Žilina

Stella Synková

Stella Synková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Príliv
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Ivan Juríček

Ivan Juríček súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Hodina anatómie
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Tobias Maňák

Tobias  Maňák súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Sedláci v meste
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola s materskou školou Slovesnký Grob, Školská 11, Slovenský Grob 900

Slávo Veterník

Slávo Veterník súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
V lese
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, 960 01

Ema Katinová

Ema Katinová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 9
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Sabina Bieleková

Sabina Bieleková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Ulita
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Terézia Szabová

Terézia Szabová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Západ
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola Eleny M. Šoltésovej, M. R. Štefánika 3, Krupina, 963 01

Nathan Lunev

Nathan Lunev súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Night Market
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Emma Kepáková

Emma  Kepáková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Z histórie
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Linda Flajžíková

Linda Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Horizont
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Filip Raffay

Filip Raffay súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Jediná
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Ladislav Maďar

Ladislav Maďar súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 13
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Tomáš Šingliar

Tomáš Šingliar súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Cesta z výletu
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Matej Valchoň

Matej  Valchoň súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Spiaci Hostinec
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Titus Janek

Titus Janek súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Po daždi
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Kúpeľná 2, 080 01 Prešov

Terézia Szabová

Terézia Szabová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pamäte Vartovky
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola Eleny M. Šoltésovej, M. R. Štefánika 3, Krupina, 963 01

Timotej Obrtlík

Timotej  Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Koloseum
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Titus Janek

Titus  Janek súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Únava
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Kúpeľná 2, 080 01 Prešov

Matilda Mokrá

Matilda Mokrá súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Jeseň života
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Nathan Lunev

Nathan Lunev súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Všetky cesty vedú do PIZBOE
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Valentína Halušová

Valentína Halušová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
V objatí konárov
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola s materskou školou, Ul.Ľ.Štúra 71/1, Dolné Vestenice, 972 23

Viktória Chrenková

Viktória Chrenková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pominutelnosť1
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Martinská 20, Žilina

Dávid Peter Urban

Dávid Peter Urban súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Ohnivé more na nebi
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Diana Smiešková

Diana  Smiešková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Efemerický čas 1
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Martinská 20, Žilina

Linda Flajžíková

Linda Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Kniha
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Timea Majdanová

Timea  Majdanová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Vládca Tatier
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Nela Bacigálová

Nela Bacigálová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 11
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Roman Repta

Roman Repta súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
3 v jednom (Pes a jeho 2 tiene) 1
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Dr.Štefana Osuského, Dolné lúky 357, 906 13 Brezová pod Bradlom

Titus Janek

Titus Janek súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Nový začiatok
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Kúpeľná 2, 080 01 Prešov

Dávid Peter Urban

Dávid Peter Urban súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Svetlo v tme
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Diana Smiešková

Diana  Smiešková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Efemerický čas 2
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Martinská 20, Žilina

Tobias Maňák

Tobias Maňák súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Krajina z dola
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola s materskou školou Slovesnký Grob, Školská 11, Slovenský Grob 900

Anna Čepková

Anna  Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pole poorané
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Roman Repta

Roman Repta súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Striehnem na myšku 1
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Dr.Štefana Osuského, Dolné lúky 357, 906 13 Brezová pod Bradlom

Oleksandr Terentiev

Oleksandr Terentiev súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Bez komentára
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola s materskou školou Slovesnký Grob, Školská 11, Slovenský Grob 900

Anna Čepková

Anna  Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Sneh
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Linda Flajžíková

Linda Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Zrkadlenie
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Soňa Schönová

Soňa Schönová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Opustený
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Matej Valchoň

Matej  Valchoň súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pokojná Jeseň
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Samuel Kolárik

Samuel Kolárik súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Dejavu
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Timotej Obrtlík

Timotej  Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Cesta domov
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Anna Čepková

Anna  Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Na jazere
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Linda Flajžíková

Linda  Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pohľad na mesto
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Lukáš Komora

Lukáš  Komora súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Muž v Barcelone
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Timotej Obrtlík

Timotej Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Na prechádzke
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Roman Repta

Roman Repta súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
3 v jednom (Pes a jeho 2 tiene) 2
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Dr.Štefana Osuského, Dolné lúky 357, 906 13 Brezová pod Bradlom

Dávid Peter Urban

Dávid Peter Urban súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Zrkadlenie v Nitre
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Matej Lacko

Matej Lacko súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Jarný peľ
9. ročník Hlasovanie bolo ukončené.
Základná škola Eleny M. Šoltésovej, M. R. Štefánika 3, Krupina, 963 01

e-mail: tuk@tuk.sk
© Copyright 2017 CENTRAL ART REGISTER s.r.o., Všetky práva vyhradené.