Domov >> Hlasovanie >> Výtvarný návrh úžitkového resp. dekoratívneho predmetu“ 9. ročník


Hlasovanie bude prebiehať od 26.02.2018 - 01.04.2018.* Poradie diel je náhodne zobrazované. Nesúvisí s počtom hlasov.

Karolína Kudriková

Karolína Kudriková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
"Čas beží II." kolekcia hodín
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J.J. Thurzu, A. Bernoláka 20, Detva, 96212

Sofia Fialová

Sofia Fialová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Modrý vodopád tmy
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZUŠ Štúrová 1115, Šaštín - Stráže 90841

Paulína Fidlerová

Paulína Fidlerová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Deadpool
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
Seredská 267, Šoporňa, 92552

Filip Šebesta

Filip Šebesta súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Váza
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Júlia Baranoá

Júlia Baranoá súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Gitara
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ,Hermanovská ulica 347/7, Bystré 09434

Matúš Kučera

Matúš Kučera súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Drôtené variácie - sada šperkov
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Paulína Fidlerová

Paulína Fidlerová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Jednorožec
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
Seredská 267, Šoporňa, 92552

Dominik Gašparík

Dominik Gašparík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Smaragdy Schliemannovej Tróje
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZUŠ Hollého 654, Šaštín stráže 90841

Maxima Anderková

Maxima Anderková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Hodiny v akváriu
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ,Hermanovská ulica 347/7, Bystré 09434

Zuzana Brídziková

Zuzana Brídziková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Dračí náramok
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Štvrtej sednice Tatrína, Pionierske 351, Čachtice 91621

Terezia Královičová

Terezia Královičová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Melódia
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Karolína Kudriková

Karolína Kudriková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
"Čas beží III." kolekcia hodín
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J.J. Thurzu, A. Bernoláka 20, Detva, 96212

Danka Haľková

Danka Haľková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Auto
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ,Hermanovská ulica 347/7, Bystré 09434

Martin Janoštiak

Martin Janoštiak súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Lampa
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ, Námestie mládeže 587/17, Zvolen, 96001

Stanislava Mičková

Stanislava Mičková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Pestrá váza
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ,Hermanovská ulica 347/7, Bystré 09434

Lucia Viciánová

Lucia Viciánová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Šperky na stužkovú, venček
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ s MŠ Župkov 18, Horné Hámre 96671

Alžbeta Baloghová

Alžbeta Baloghová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Lávová lampa a váza
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ, M.R. Štefánika 17 , Žiar nad Hronom, 96501

Sabina Beňová

Sabina Beňová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Váza
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ, Slatinská 3, Beluša 01861

Katarína Valúchová

Katarína Valúchová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Svietnik
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Mário Škrobák

Mário Škrobák súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
"Expresia"náhrdelník
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J.J. Thurzu, A. Bernoláka 20, Detva, 96212

Isabella Fúsková

Isabella Fúsková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Indiánske šperky
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Karolína Kudriková

Karolína Kudriková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
"Čas beží I." kolekcia hodín
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J.J. Thurzu, A. Bernoláka 20, Detva, 96212

Milan Korený

Milan Korený súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
"Ľudstvo" náhrdelník
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J.J. Thurzu, A. Bernoláka 20, Detva, 96212

Barbora Pribulová

Barbora Pribulová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Hlinená váza
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ, Hermanovská 347/7, Bystré, 09434

Kristína Gašparíková

Kristína Gašparíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Belle cuprum
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Štúrová 1115, Šaštín - Stráže 90841

Viktória Švajlenková

Viktória Švajlenková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Ľadový briliant
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Školská, Školská 56/9, Oslany, 97247

Vendulka Hrnčiríková

Vendulka Hrnčiríková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Kvety - súprava šperkov
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Maroš Krivák

Maroš Krivák súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
T-Rexa auto
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ,Hermanovská ulica 347/7, Bystré 09434

Alexandra Hatalová

Alexandra Hatalová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Šperk - ozdoba každého človeka
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou 09301

Laura Fulajtárová

Laura Fulajtárová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
"Detva" náušnice
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J.J. Thurzu, A. Bernoláka 20, Detva, 96212

Adriána Janošťáková

Adriána Janošťáková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Návrh šaty+náhrdelník+prsteň
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ J. G. Tajovského Gaštanová 12, Banská Bystrica 97409

Katarína Valúchová

Katarína Valúchová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Z vtáčej ríše - súprava šperkov
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZŠ Holíč, Školská 2, Holíč, 90851

Paulína Fidlerová

Paulína Fidlerová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Drak
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
Seredská 267, Šoporňa, 92552

Jessica Vnenčáková

Jessica Vnenčáková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Koruna kvetinovej kráľovnej
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
ZUŠ Dolná 25, Žarnovica 96681

Paulína Fidlerová

Paulína Fidlerová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Výtvarný návrh úžitkového predmetu, alebo dekoratívneho predmetu
Anjel
9. ročník Spustené od 26.02.2018.
Seredská 267, Šoporňa, 92552

e-mail: tuk@tuk.sk
© Copyright 2009 CENTRAL ART REGISTER s.r.o., Všetky práva vyhradené.